Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zaproszenie do wypełnienia ankiety Miasteczko Ruchu Drogowego

Gmina Krzywda przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (Działanie 13.4 Rewitalizacja obszarów wiejskich) pn. „Zagospodarowanie zdegradowanej przestrzeni publicznej w celu nadania jej nowych funkcji - utworzenie Miasteczka Ruchu Drogowego”.

 

20 października 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie do wypełnienia ankiety Miasteczko Ruchu Drogowego

Zaproszenie do wypełnienia ankiety stacja PKP w Krzywdzie

Gmina Krzywda przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (Działanie 13.4 Rewitalizacja obszarów wiejskich) dla projektu pn. „Kompleksowa i głęboka modernizacja obiektu dworca kolejowego w Krzywdzie w celu nadania mu nowych funkcji użytkowych wraz z zagospodarowaniem funkcjonalnie powiązanych z nim terenów”.

20 października 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie do wypełnienia ankiety stacja PKP w Krzywdzie

Zaproszenie do wypełnienia ankiety Cisownik świetlica

Gmina Krzywda przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (Działanie 13.4 Rewitalizacja obszarów wiejskich) dla projektu pn. „Kompleksowa modernizacja świetlicy w Cisowniku w celu przywrócenia jej funkcji użytkowych (kulturalnych i społecznych) wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia i zagospodarowaniem terenu funkcjonalnie powiązanego”.

19 października 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie do wypełnienia ankiety Cisownik świetlica

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. w Zespole Szkół w Krzywdzie po raz kolejny obchodzono uroczyście Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Imprezę swoim patronatem objął, podobnie jak w ubiegłych latach, Wójt Gminy Krzywda – Jerzy Kędra.

19 października 2017
Czytaj więcej o: Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2017/2018.

13 października 2017
Czytaj więcej o: Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Akcyjna zbiórka odpadów nietypowych

Przypominamy, iż zgodnie z Harmonogramem odbioru odpadów na terenie Gminy Krzywda w 2017 r., w dniach 4 i 8 Listopada odbędzie się Akcyjna Objazdowa Zbiórka Odpadów.

13 października 2017
Czytaj więcej o: Akcyjna zbiórka odpadów nietypowych
Przejdź do - Samochód w OSP Krzywda

Samochód w OSP Krzywda

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzywdzie powitała nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Pojazd kupiony dzięki środkom z Unii Europejskiej, a jego uroczyste przekazanie druhom odbędzie się w niedzielę 15 października.
To ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy Scania P410 4x4. Pojazd kosztował ponad 981,5 tysiąca złotych, z czego prawie 590 tysięcy to dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, a ponad 390 tysięcy dołożyła gmina. To część większego projektu, którego liderem jest Oddział Wojewódzki Związku OSP RP w Lublinie, a jego partnerami ponad 40 samorządów gminnych.

11 października 2017
Czytaj więcej o: Samochód w OSP Krzywda

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-02
Data publikacji:2015-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Test
Liczba odwiedzin:53581